Dungeon Siege II Indir (v2.30)


Dungeon Siege II Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’e önceden yüklenmiştir. Dungeon Siege II, 16 Ağustos 2005’te piyasaya sürüldü.

Oyun hakkında

Ehb topraklarını kollayan kötülüğü yeneli bir nesil oldu ve şimdi… yeni bir tehdit ortaya çıktı. Gas Powered Games’in en çok satan rol yapma oyununun devamı olan Dungeon Siege II’de, yıllardır büyüyen bir iğrençlikten dünyayı kurtarmak için yeniden kılıç ve büyü kullanmanız isteniyor. Bin yıl önce, Azunai Haçlıları, yüzyıllarca süren bir isyanın son savaşında Zaramoth lejyonlarıyla kılıçları geçti. Zalim tanrı Zaramoth, Azunai’nin titreyen kalkanına son darbeyi indirirken, dünya sallandı. O anda, büyünün güçleri serbest bırakıldı ve her iki ordu da Gözyaşı Düzleminde kilometrelerce uzanan parlak bir felakette tüketildi. İnsanlığın ilk çağının son kanıtı olarak yalnızca yaralı bir çorak toprak kaldı. Ve bin yıl boyunca, sihir dünyanın uzak köşelerine yayıldı ve ona hükmetmek isteyen herkese özgürce aktı. Ancak sihrin gelgiti, eski bir mirasın çağrısına cevap vermek yerine çekilmeye başladı. Gözyaşı Düzleminden yeni bir varis çağırıyor ve gücü her geçen gün artıyor. Teslim olanları tüketin, direnenleri yok edin. Yükselişine kimse karşı çıkamayınca çember kapanacak ve yeniden bir yaşlılık başlayacak.
İnsanlığın ikinci çağının kaderi ne olacak? Yargılama zamanı yakındır.

Dungeon Siege II nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Dungeon Siege II indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Dungeon Siege II’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Dungeon Siege II klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Dungeon Siege II Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Dungeon Siege II ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Microsoft® Windows® XP SP1 veya daha yenisi
  • İşlemci: 1.0 GHz veya daha yüksek hızda çalışan işlemci
  • Hafıza: 256MB sistem RAM’i
  • Grafik: ATI Radeon™ serisi 7000 veya daha iyisi/Nvidia® Geforce serisi/Intel Extreme Graphics 82845, 82865, 82915
  • Hard disk: 4 GB boş sabit disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin