Dungeon No Dungeon Indir (Incl. ALL DLC’s)

Dungeon No Dungeon Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Dungeon No Dungeon 6 Mart 2021’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Dungeon No Dungeon’da, vücudun farklı bölgelerinde yaptığınız seçimlerin neden olduğu farklı sonuçlara odaklanılır. Amacımız oyunumuza daha fazla eğlence ve içerik katmak. Vücudun her parçasının kendine özgü işlevleri vardır ve fırsatlardan kaçar. Karaktere bağlı olarak, herkesin çeşitli hasar türlerini azaltan çeşitli türlerde kendi koruyucu zırhları vardır. Örneğin: uzuvları (yani kolları veya bacakları) savaşta kesilirse, uzuvları kullanan beceriler artık kullanılamaz. Ve bir maceracının zırhı yok edildiğinde, boş kalır (her eyalet kendi ilgili eserlerine sahiptir). Dungeon No Dungeon dünyasında her türden tuhaf ve tuhaf yaratık var. Genellikle karakterleri veya NPC’leri destekleyen bazı olağandışı ırklar veya türler, artık oyuncunun kendi seçebileceği ve kontrol edebileceği karakterlerdir. Karakterlerin 20 seviyesi vardır ve belirli bir beceri ile başlar (Lv.1’de). Seviye atladıktan sonra, ödül olarak 3 olası beceriden birini seçerek bir beceri için zar atma şansınız olur. Her karakterin yaklaşık 20 olası becerisi vardır. lv.10’dan sonra rastgele olaylarla yeni beceriler kazanabilirler. Nitelikler, seviye atladıkça artmaz, ancak bir dizi farklı etkinlik aracılığıyla onları etkileyebilirsiniz. Ne tür bir karakteri kontrol ettiğiniz önemli değil, yapısını nasıl geliştireceğiniz size kalmış. 100’den fazla mücevher türü, oyunculara daha da fazla karakter geliştirme fırsatı sunuyor. Bunun yanı sıra, her bir karakterle birleştirilebilecek 100 özellik de var. Oyunda, oyuncunun sürekli değişen çeşitli taktikler ve stratejiler kullanmasına izin veren birçok rastgele öğe vardır. Oyuncu, farklı arazilere, farklı düşman türlerine, aksiyonun kelebek etkisine ve dolayısıyla farklı olaylara ve bulmacalara, rastgele mini oyunlara, farklı zorluk seviyelerine, ekipmana, eşyalara, becerilere ve özelliklere vb. sahip haritaların tadını çıkarabilir. Sadece şansa dayalı keşif seferleri sırasında yaklaşık 100 rastgele olay tetiklenebilir. Farklı olaylar, farklı kararlar, rastgele ve güvenli olmayan yollar ve tamamen öngörülemeyen sonuçlar sunar! Keşif gezileri sırasında karakterler rastgele olaylar, savaşlar, sessiz alanlar, mağazalar vb. içeren “odalara” girerler. Mekansal konumlar ve rotalar, herkesin yeni bir şey sunması için her keşif gezisinde rastgele oluşturulur. Zar atışı hangi odada seyahat edeceğinize karar verirken, siz aktif olarak yol ayrımında hangi yolu kullanmak istediğinize karar verirsiniz. Oyuncular, diğer oyunculardan gelen istila olaylarıyla karşılaşma şansına sahiptir. Bunlarda onlara karşı yarışacak ve kazanırsanız ek ödüller kazanacaksınız.

Dungeon No Dungeon’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Dungeon No Dungeon indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Dungeon No Dungeon’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Dungeon No Dungeon klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Dungeon No Dungeon Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Dungeon No Dungeon Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows XP
 • İşlemci: 2.0 GHz
 • Depolamak: 2 GB RAM
 • Grafik: Açık GL 3.2+ uyumlu
 • Depolamak: 5 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: 1080p, 16: 9 önerilir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin