Dune II: The Building of a Dynasty Indir


Dune II: The Building of a Dynasty Ücretsiz İndir PC Oyun Kurulumu doğrudan bağlantıda. Dune II: The Building of a Dynasty 1 Aralık 1992'de gösterime girdi.

Oyun hakkında

Genellikle ilk modern ana akım gerçek zamanlı strateji oyunu olarak kabul edilen Dune II, türün geleneklerinin çoğunu oluşturdu. Frank Herbert'in ünlü Dune evreninde geçmesine rağmen oyun, kitapların veya bunlara dayanan filmlerin konusuyla yalnızca gevşek bir şekilde bağlantılıdır. Oyuncu, üç evden birini kontrol eder ve diğer evlere karşı bir dizi savaş yapmak zorundadır. İlk seviyelerde amaç sadece belirli sayıda kredi kazanmakken, sonraki görevlerde tüm düşmanları yok etmeniz gerekiyor. Oyundaki tek kaynak, hasat işçileri tarafından toplanması gereken baharattır. Baharat, bir rafineride krediye dönüştürülür ve daha sonra ek binalar ve birimler inşa etmek için harcanır. İki tür arazi vardır: binalar sadece taş üzerine inşa edilebilirken, baharat sadece kum üzerinde bulunabilir. Bununla birlikte, kum üzerinde hareket eden birimler, Dune'un neredeyse yok edilemez olan ve büyük birimleri bile bir bütün olarak yutabilen büyük kum solucanlarına çekilir. Seviye atladıkça, radar istasyonu, onarım tesisi veya savunma kuleleri gibi yapılar ve birimler için çeşitli kara kuvvetleri, hafif araçlar ve tanklar dahil olmak üzere yeni ve daha gelişmiş binalar ve birimler kullanılabilir hale gelir. Her ev benzersiz bir özel birim inşa edebilir ve bir saray yükseltmesi inşa ettikten sonra benzersiz bir saray efektinin kilidini açabilir.

Dune II: The Building of a Dynasty'yi indirip yükleyin

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Dune II: The Building of a Dynasty indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Dune_II_-_The_Building_of_a_Dynasty.zip'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
  4. Dune II: The Building of a Dynasty klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Dune II: Bir Hanedan Kurmak ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Dune II: The Building of a Dynasty'yi ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş DEĞİLDİR, yani yüklemeniz gerekir. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP veya üstü
  • İşlemci: Intel 80286
  • Hafıza: 64 MB RAM
  • Grafik: VGA
  • Depolamak: 100 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin