Dude, Where Is My Beer? Indir


Dostum, biram nerede? Direct Link'te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Dostum, biram nerede? 4 Kasım 2020'de yayınlandı

Oyun hakkında

Gösterişli aromalı zanaat biraları dünyasında normal bir bira bulabilir ve macera oyunlarının altın çağından nostaljik bir kullanıcı arayüzü kullanarak bulunması zor kayıp pilsnerin gizemini çözebilir misiniz? West Coast IPA ve American Black Ale içen yenilikçilerle konuşun ve farklı sarhoşluk durumlarında birayla ilgili bulmacaları çözün. Pilsner arayışınızda Oslo şehrinde spor barı, küçük bira fabrikası, pub ve rock bar gibi yerleri keşfedin.

Dude nasıl indirilir ve kurulur, biram nerede?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Bir zamanlar ahbap, biram nerede? İndirme işlemi tamamlandığında, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ayıkla Dostum, Biram Nerede?” seçeneğine tıklayın. (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Dostum, Biram Nerede? klasörünü açın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Dostum, biram nerede? Ücretsiz indirin

Dostum, Biram Nerede? Doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows Vista
 • İşlemci: 2GHz çift çekirdekli işlemci
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: ATI Radeon HD 3400 serisi, en az 512 MB VRAM'li Geforce 9400 serisi
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir disk alanı
 • ses kartı: En yeni sürücülere sahip DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin