Driv3r Indir


Doğrudan bağlantıda Driv3r Ücretsiz İndir PC Oyun Kurulumu. Driv3r, 21 Haziran 2004’te yayınlandı

Oyun hakkında

Driver 3 olarak da bilinen oyunda, güçlü bir küresel araba hırsızlığı çetesine sızan önceki Driver oyunlarındaki gizli polis Tanner’ın rolünü üstleneceksiniz. Tanner için hiçbir şey çok tehlikeli veya çok riskli değildir ve 25’ten fazla hikaye görevinde Miami, Nice ve İstanbul’dan 156 milden fazla yola sahip yeniden yaratılmış üç şehrin sokaklarında herhangi bir arabaya, kamyona veya motosiklete atlayabilir ve gezinebilirsiniz. Önceki sürücü oyunlarından karakterlerle tanışın, hikaye bu bölümde devam ediyor.

Driv3r nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Driv3r’nin indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Driv3r.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Driv3r klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Driv3r Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Sürücü 3’ü ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş DEĞİLDİR, yani yüklemeniz gerekir. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP veya üstü
 • İşlemci: Pentium 4 veya Athlon XP eşdeğeri
 • Hafıza: 256 MB RAM
 • Grafik: 64MB Direct3D Hardware T&L uyumlu grafik kartı
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 3 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin