Drink More Glurp Indir


Daha Fazla Glurp İçin Ücretsiz İndir PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Drink More Glurp, 6 Ağustos 2020’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Drink More Glurp, uzaylıların Dünya’nın yaz oyunlarını kopyaladığı ve her şeyi yanlış anladığı uzak bir dünyada geçen çılgın bir fizik, spor, sıcak koltuk ve parti oyunudur. Uzaylılar, Dünya TV programlarını her zaman izledikten sonra reklamın herhangi bir spor etkinliğinin en önemli parçası olduğuna inanıyor. Sponsorlar, olayları rastgele kontrol altına alacak ve gündemlerine göre ayarlayacak, bu da başka hiçbir şeye benzemeyen kaotik bir yaz galaktik oyunuyla sonuçlanacak. Parti modunda 20’ye kadar yerel oyuncuyla çılgın yarışmalarda koşun, zıplayın, fırlatın ve yarışın ya da tek oyunculu meydan okuma moduna geçin ve çeşitli zorluklarda küresel lider tablolarına tırmanın. Kendi atletik tekniğinizi geliştirmek için etrafta dolaşan arkadaşlarınızın temsilcilerini izleyin veya en iyi sonuçları inceleyin. Neredeyse sonsuz sayıda etkinlik ve sponsor kombinasyonu ile Glurp, yüksek bir tekrar değerine sahiptir. Tam bir olaya hakim olduğunuzu düşündüğünüzde, lazer eller alırsınız! Glurp harika bir seyirci oyunudur – bol bol bağırma ve tezahürat bekleyin! Bırakma / bırakma ve erteleme dönüş özellikleriyle aksiyonu devam ettirmek için tasarlanmıştır. Tek ihtiyacınız olan bir kontrolör. Sporcunun her bir kolu, kontrol çubukları ile bağımsız olarak kontrol edilir. Her iki kolunuzla da hareket edebilir ve kavrayabilirsiniz… ve bu kadar. Kendi oyun stilleriniz ve benzersiz tekniklerinizle rekabet edin. Özellikler:

 • 2-20 oyuncu için yerel çok oyunculu parti modu
 • Binlerce olası etkinlik ve sponsor kombinasyonu
 • Her oynadığınızda yeni bir yarışma
 • Çevrimiçi skor tabloları ve tekrarları olan tek oyunculu meydan okuma modu
 • aptal fizik
 • Şimdi DAHA FAZLA Glurp ile

Drink More Glurp nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Drink More Glurp indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Drink More Glurp” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Drink More Glurp klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Daha Fazla Glurp Ücretsiz İndir

Drink More Glurp’u doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 2 GHz
 • Depolamak: 1 GB RAM
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin