Dream Hacker Indir (Uncensored)


Dream Hacker Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Dream Hacker 30 Ağustos 2022’de çıktı

Oyun hakkında

Ben, Naoto Miyaguchi, yirmili yaşlarımın sonlarında bekar, heteroseksüel, neet bir bilgisayar korsanı, inanılmaz bir makine, Rüya Makinesi icat etmiştim. Bir hurdalıkta eski bir hurda parçası gibi yıpranmış görünse de, rüya dünyalarının ayrıntılarını geri yüklemek için rüya sinyallerini alıp işleyebiliyordu, bu da başkalarının rüyalarını gözlemlememe izin veriyordu! Yapabileceği tek şey bu olsaydı, pek bir faydası olmazdı. Mesele şuydu ki, rüya anahtarının şifresi çözülerek, rüya dünyasını etkileyen ve benim rüya dünyasıyla etkileşime girmeme ve gerçekten girmeme izin veren bir girişim sinyali yaratılabilirdi. 29 yaşında, ama hala bakire, güzel bir kızın hayallerini aramaya gitmekten çekinmedim… Orada bir dizi aşk macerası başladı.

◆ Oyun Özellikleri

◇Farklı mizaçlara sahip 5 ana kadın karakter
◇Çeşitli seks oyunları da dahil olmak üzere özgürce kontrol edilebilen 11 canlı 2D animasyonlu CG, size çeşitli deneyimler sunar
◇ 16 özel kelime özelliğine sahip benzersiz 3’lü eşleştirme oyunu
◇Yaratıcı hayran atölyeleri, kelime hazinesi indirmeye ve yüklemeye açıktır

Dream Hacker’ı nasıl indirip kuracağınız aşağıda açıklanmıştır

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Dream Hacker indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Dream Hacker’da Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Dream Hacker klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz Dream Hacker İndir

Doğrudan bağlantı ile Dream Hacker ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: WIN7 SP1/WIN8/WIN10/XP
 • İşlemci: 1.2GHz
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: DirectX 9 uyumlu grafik kartı
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 512 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin