Dreadful Hours Indir


Korkunç Saatler Ücretsiz İndirme PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Korkunç Saatler 1 Ağustos 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Dreadful Hours, yaratıkların sizi her noktada durdurmaya çalışırken asıl önceliğinizin gece hayatta kalmak olduğu hızlı tempolu bir hayatta kalma korku oyunudur. Kameralar, asma kilitler kullanarak ve sinsi davranarak hayatta kalmaya çalışın. Cihazlarınızı kullanmak için sınırlı imkanlarınız var, bu yüzden onlara dikkat edin… Ve yakalanmayın.

Korkunç saatler nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Dreadful Hours indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Dreadful Hours” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Korkunç Saatler klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Korkunç saatler ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantıyla Dreadful Hours ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: AMD Ryzen 3 1200 veya Intel eşdeğeri
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: AMD RX 470 veya NVIDIA eşdeğeri
 • DirectX: 10. Sayı
 • Depolamak: 8 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin