Dragon’s Lair Trilogy Indir (GOG)

Oyun hakkında

Dragon’s Lair’de, güzel prensesi kötü bir ejderhanın pençesinden kurtarmak isteyen cesur bir şövalye olan kahraman Dirk the Daring’i oynuyorsunuz! Space Ace ile adaletin, hakikatin ve dünya gezegeninin savunucuları olan Ace’in kontrolünü elinize alın! Ace, kötü Komutan Borf tarafından saldırıya uğrar. Erkekliğini yeniden kazanmak için Dexter ile savaşın. Infanto-Ray’i yok edin. Evil Borf’u yenin! Cesur bir uzay savaşçısı olun, dünyanın kaderi sizin ellerinizde! Dragon’s Lair II: Time Warp sizi Dirk’e tehlikeli bir göreve götürmek için geri getiriyor! Prenses Daphne kötü büyücü Mordroc tarafından zamanda geriye gitmek zorunda kalır ve Dirk onu kurtaramazsa kötü Mordroc ile evlenmek zorunda kalır. Kıyamet tabutu açıldığında, Mordroc ölüm yüzüğünü Daphne’nin evliliğindeki parmağına yerleştirecek ve Time Warp’da sonsuza dek kaybolacak. Dragon’s Lair, Space Ace ve Dragon’s Lair 2: Time Warp, Bluth Group, Ltd.’nin tescilli ticari markalarıdır. © 2018. Karakter Tasarımları © 1983-1991 Don Bluth. Tüm ses, video ve kavramsal veriler Dragon’s Lair LLC’nin münhasır lisansı altında kullanılmaktadır. © 2018 Digital Leisure Inc. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

Dragon’s Lair Trilogy’yi (GOG) İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Ejderhanın İni Üçlemesinin (GOG) indirilmesi bittiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ejderhanın İni Üçlemesine (GOG) Çıkart” seçeneğine tıklayın. Buraya).
 4. Dragon’s Lair Trilogy (GOG) klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Dragon’s Lair Trilogy (GOG) ücretsiz indirme

Dragon’s Lair Üçlemesini (GOG) başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 7/8/10
 • 1.8 GHz çift çekirdekli CPU
 • 4 GB RAM
 • 256 MB GeForce 8800, Radeon 3850 veya Intel HD 2000 Grafik
 • 9.0
 • 5 GB HD depolama alanı
 • DirectX uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin