Dragon’s Lair 3D: Return to the Lair Indir


Dragon's Lair 3D: Doğrudan bağlantıda Lair Ücretsiz İndirilen PC Oyunu Kurulumuna dönün. Dragon's Lair 3D: Return to the Lair, 17 Kasım 2002'de piyasaya sürüldü.

Oyun hakkında

Dragon's Lair 3D: Return to the Lair, 2002 yılında Dragonstone Software tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera video oyunudur. Oyun, Cinematronics'in 1983 lazer diskli arcade oyunu Dragon's Lair'e dayanıyor ve benzer bir hikayeyi takip ediyor. Cesur Dirk kahramanı, Prenses Daphne'yi ejderha Singe'den kurtarmak için kötü büyücü Mordroc'un kalesine girmelidir. 1983 orijinalindeki karakterlerin ve konumların çoğu, yeni bulmacalar, odalar ve düşmanlarla birlikte oyunda görünüyor. Orijinal atari salonu için çizgi film animasyonunu yapan animatör ve yönetmen Don Bluth, oyunun açılış ve bitişi için iki yeni animasyon dizisi de üretti. Oyun, orijinalin ayırt edici stilini taklit etmek için cel gölgeleme kullanır.

Dragon's Lair 3D'yi indirin ve yükleyin: Lair'e Dönüş

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Dragon's Lair 3D: Return to the Lair'i indirmeyi bitirdikten sonra, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Dragons_Lair_3D_Return_to_the_Lair.zip” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Dragon's Lair 3D'ye çift tıklayın: Lair klasörüne dönün ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Dragon's Lair 3D: Lair'e Dön Ücretsiz İndir

Dragon's Lair 3D'yi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Lair Ücretsiz İndirme'ye dönün. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden kurulu DEĞİLDİR, bu da onu yüklemeniz gerektiği anlamına gelir. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 98, ME, 2000, XP
  • İşlemci: Pentium II 300 veya AMD K6-III 400 (Pentium III 800 önerilir)
  • Hatırlatma: 128MB RAM
  • Grafik: 16 MB VRAM (OpenGL 1.2 uyumlu)
  • Kamp: 1 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin