Dragon Quest XI: Echoes Of An Elusive Age Indir

Dragon Quest XI: Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş bir Elusive Age Free indirmeli PC oyununun yankıları. Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age, 4 Eylül 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

DRAGON QUEST® XI: Echoes of an Elusive Age ™, avlanan bir kahramanın ilgi çekici hikayesini anlatıyor ve dizinin yaratıcısı Yuji Horii, karakter tasarımcısı Akira Toriyama ve besteci Koichi Sugiyama’nın uzun zamandır beklenen rol yapma oyunudur. Eleştirmenlerce beğenilen dizinin on birinci ana girişi olsa da, DRAGON QUEST XI tamamen yeni karakterler, güzel ayrıntılara sahip bir dünya, ince ayarlanmış sıra tabanlı dövüşler ve uzun süredir hayranlara ve hayranlara hitap edecek unutulmaz bir hikaye içeren tamamen bağımsız bir deneyimdir. Franchise yeni başlayanlar. Japonya’da piyasaya sürüldükten sonra DRAGON QUEST XI, birden fazla oyun ödülü kazandı ve bir PlayStation platin ödülü ve Famitsu’dan (Japonya’da etkili bir video oyunu sürümü) mükemmel bir 40/40 puan dahil olmak üzere eleştirmenler tarafından beğenildi.

Dragon Quest XI: Zor Bir Çağın Yankıları’nı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Dragon Quest XI: Bir Elusive Çağın Yankıları indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Bir Zor Çağın DRAGON QUEST XI Yankılarına Çıkar” seçeneğini tıklayın. (Bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak almak Buraya).
 4. Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Dragon Quest XI: Elusive Çağın Yankıları ücretsiz indir

Dragon Quest XI: Bir Zor Çağın Yankıları’nı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1 / Windows 8.1 / Windows 10 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3-2105 / AMD A10-5800K
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 750Ti / AMD Radeon RX 470
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 32 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: 720p 30 fps

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.