DRAGON QUEST HEROES II Indir (Incl. DLC’s)

DRAGON QUEST HEROES II Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. DRAGON QUEST HEROES II, 25 Nisan 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

DRAGON QUEST HEROES II, oyuncuları canavar orduları ve destansı boyutlarda savaşlarla dolu bir zamanlar barışçıl bir dünyaya düzeni sağlamak için yeni bir maceraya götüren bir kesip biçimli aksiyon RPG’sidir. Düşman sürülerini fethetmek ve zorlu patron canavarları yenmek için kooperatif çok oyunculu modda 4 oyuncuya kadar ekip oluşturabilir. Ayrıca, DRAGON QUEST® serisinden çeşitli tanıdık yüzler ve yedi diyara yayılan bilinmeyen bir tehdidi yenmek için ekip kurması gereken dört yeni kahraman da dahil olmak üzere, her biri benzersiz hareketlere ve becerilere sahip birçok oynanabilir karakter var. ortaya çıkıyor!

özellikleri

 • Çevrimiçi Çok Oyunculu – 4 oyuncuya kadar çevrimiçi oynayabilir
 • Bir canavara dönüşün ve onlardan biri olarak savaşın
 • Yeni dünya, yeni hikaye ve yeni maceralar
 • Her biri benzersiz becerilere sahip çok sayıda benzersiz karakter
 • Çağrınızı değiştirin ve herhangi bir dövüş stilinde çeşitli büyü ve silahlarla oynayın!

DRAGON QUEST HEROES II’yi İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. DRAGON QUEST HEROES II indirmesi tamamlanır tamamlanmaz, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “DRAGON.QUEST.HEROES.II.Incl.DLCs.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak alabilirsiniz Buraya).
 4. DRAGON QUEST HEROES II klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

DRAGON QUEST HEROES II ücretsiz indirme

Doğrudan bir bağlantıyla DRAGON QUEST HEROES II’yi ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit gerekli)
 • İşlemci: Core i7 870 2.8 GHz veya daha iyisi
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTS 450 veya AMD Radeon HD 5770
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 30 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.