DRAG Indir (v0.1.4.0)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş DRAG Free Download PC oyunu. DRAG 11 Ağustos 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

DRAG, yeni bir tür araç fiziği sunar. Pek çok yarış oyununda arabaların merkezlerinde nasıl döndüğünü hiç fark ettiniz mi? 4CPT teknolojimiz ve yumuşak gövdeli lastik modelimizle, aracın her bileşenini, lastik profilinin kavrama kütlesine kadar gerçek zamanlı olarak simüle ediyoruz. Sonuç gerçekçi, dinamik davranıştır. Gevşek yüzeylerde sürüş yardımı olmadan hızlı sürüş heyecan verici, zorlu ve nihayetinde ustalaşması zor. Sürüş deneyimi saftır. DRAG, aksiyon dolu yarışları derin ve zorlu sürüş dinamikleriyle birleştirir.

 • DRAG, arcade yarışlarını canlı sürüş mekaniğiyle birleştirir.
 • DRAG basit bir arcade yarışçısı olmasa da, bir gamepad veya klavye ile oynanabilir. Yarış bisikletleri için destek Erken Erişim’e eklenecek.
 • 24 tek oyunculu meydan okuma
 • Çevrimiçi veya bölünmüş ekranlı oyunlarda çok oyunculu direksiyondan tekerleğe yarış

DRAG’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. DRAG indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “SÜRÜKLE.Early.Access.zip’e Çıkar” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. DRAG klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

DRAG ücretsiz indirme

DRAG Free Download’u doğrudan bir bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 64 bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i3
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 460
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 10 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.