Draft Day Sports: Pro Football 2022 Indir (v6.0.2)

Draft Day Sports: Pro Football 2022 Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş PC oyununu ücretsiz indirme. Draft Day Sports: Pro Football 2022, 14 Ekim 2021’de yayınlandı

Oyun hakkında

Draft Day Sports: Pro Football 2022, en sevdiğiniz profesyonel futbol serisinin kontrolünü size veriyor. Hanedanınızı kurarken aramaları yaparsınız – ticaret, taslak ve ücretsiz temsil yoluyla listenizi oluşturun. Ekibinizi zafere götürmek için kendi özel oyun kitabınızı ve stratejilerinizi nasıl bir araya getireceğinizi öğrenmek için etkileyici veri koleksiyonunu analiz edin. Oyunu planlamak için çok daha çeşitli oyun durumlarının tadını çıkarın ve kendi oyunlarınızı yaratarak koçluk bilginizi gösterin! Oyun çağrısının kontrolünü elinize alırken ve çağrılarınızın önünüzde oynamasını izlerken aksiyonu dramatik 2D tarzında izleyin. Zorlu bir yapay zekaya karşı tek başınıza oynayın veya çevrimiçi çok oyunculu bir lige katılın ve diğer oyunculardan daha iyi performans göstermek için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görün.

Draft Day Sports: Pro Football 2022’yi indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Draft Day Sports: Pro Football 2022 indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Draft Day Sports: Pro Football 2022’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Draft Day Sports: Pro Football 2022 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Draft Day Sports: Pro Football 2022 Ücretsiz İndir

Draft Day Sports: Pro Football 2022 Ücretsiz İndirme ile doğrudan bağlantıya başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: XP / Vista / Win7 / Win8.X / Win10
 • İşlemci: Intel veya AMD 64 bit
 • Hatırlatma: 128 MB RAM
 • Grafik: 32 bit veya daha yüksek renk çalıştırabilen 1920 × 1080 ekran
 • Depo: 500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin