Dracu-Riot! Indir


Draku İsyanı! Doğrudan Bağlantıya Önceden Yüklenmiş Ücretsiz PC Oyunu İndirin. Draku İsyanı! 30 Mart 2012'de yayınlandı

Oyun hakkında

Hikaye, Mutsura Yuuto'nun tatilde arkadaşına kumar ve seks endüstrisinin yasal olduğu yapay bir ada şehri olan Aqua Eden'e eşlik etmesiyle başlar. Ancak bir adam kaçırma olayına karışınca tatil planları alt üst olur; daha da kötüsü, sonunda bir vampire dönüşür. Bir vampir olarak artık Aqua Eden'dan ayrılamaz; Gidecek başka yeri olmadığından, adada vampirler için özel bir okula kaydolmaya karar verir ve böylece yeni gece hayatı başlar!

Dracu-Riot Nasıl İndirilir ve Kurulur!

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Bir zamanlar Dracu İsyanı! İndirme tamamlandığında, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “DRACU-RIOT.zip'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. Dracu Riot'a çift tıklayın! klasör ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Draku İsyanı! Ücretsiz indirin

Dracu Riot'u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın! Doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10
 • İşlemci: 1.3 GHz
 • Hafıza: 1 GB bellek
 • Grafik: 256 MB video belleği, shader modeli 3.0+
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 3500 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin