Double Line Confrontation: New World Indir


Double Line Confrontation: New World Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Double Line Confrontation: New World 2 Ocak 2023'te yayınlandı

Oyun hakkında

Oyunun başında oyuncunun segmenti gizlidir. Segmentin kilidi yalnızca oyuncunun Zafer Puanı toplamı 300 puana ulaştığında açılır. Oyuncunun segmenti KDA endeksine dayalıdır. Segment, yalnızca oyuncu savaş alanında istikrarlı bir şekilde kendi seviyesini oynarsa gelişecektir. Aksine, oyuncu kasıtlı olarak ölürse veya oyunda kasıtlı olarak düşmanı öldürmekte başarısız olursa, oyuncunun segmenti azalır. 300 puandan sonra segment değerlendirilecek ve puan daha yüksek olacaktır. Bu, oyuncunun zengin bir özgeçmişe ve yüksek rütbeye sahip olduğu anlamına gelir, bu da teknolojinin bu aşamada mükemmel olduğu anlamına gelir. Bu kadar. Oyuncunun çok fazla ölümü var ve bölümün ortasında bir sapma var, yani ne kadar çok ölüm olursa bölüm o kadar yavaş güncelleniyor. Oyun haritasında birbirinden güzel krupiyeler bulunmaktadır. Tüccarlardan asker kiralayabilirsiniz. Askerler, düşmanlarınıza saldırmanıza yardımcı olacaktır. Paralı askerlerin kendi isimleri vardır. Karakterler öldükten sonra canlandırılamaz. Paralı askerler tür bakımından zengindir. Oyunu deneyimlemeye hoş geldiniz.

Double Line Confrontation: New World nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Double Line Confrontation: New World indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Double Line Confrontation: New World'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Double Line Confrontation: New World klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Double Line Confrontation: Yeni Dünya Ücretsiz İndirme

Double Line Confrontation: New World'ü doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel(R)Core(TM)2DuoCPUE4600@2.4GHz,Pentium(R)Çift-CoreCPUE2210。
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GTX 980 4 GB depolama kapasitesi
 • DirectX: Sayı 10
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 17 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin