DOOM 64 Indir


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş DOOM 64 Free Download PC oyunu. DOOM 64, 31 Mart 1997'de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

İlk olarak 1997'de Nintendo 64'te piyasaya sürülen DOOM 64, şimdi ilk kez PC'de mevcut. İblislerin annesini avlamak ve cehennemin istilasını durdurmak için haçlı seferinde iblislerle savaş. 30'dan fazla aksiyon dolu seviyede savaşırken, şeytani tehdide son vermek için yükseltilmiş silahlara ve sırlara dikkat edin.

DOOM 64'ü indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. DOOM 64'ü indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “DOOM.64.zip'e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
  4. DOOM 64 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

DOOM 64 ücretsiz indirme

DOOM 64 Free Download'u doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-750
  • Hafıza: 8 GB RAM
  • Grafik: R7 240 | GTX 660 | Intel HD 530

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin