Divinity Chronicles: Journey To The West Indir (v1.7.39b)

Divinity Chronicles: Journey To The West Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiştir. Divinity Chronicles: Journey To The West, 9 Mart 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Divinity Chronicles: Journey to the West, rogue benzeri bir güverte inşa etme oyunudur. Journey to the West’in klasik romanında, benzersiz güçlere (kartlar, sarf malzemeleri ve kalıntılar olarak modellenmiştir) sahip efsanevi kahramanlardan biri olarak oynuyorsunuz, güçlü ekipler kuruyorsunuz ve Kutsal Diyar’ın kaderine karanlığın alametinde karar veriyorsunuz. Her karakterin Journey to the West’in ikonik hikayesinden ilham alan çok sayıda benzersiz hikayesi vardır. Her oyunda, stratejilerinize ve kararlarınıza bağlı olarak farklı düşmanlar, olaylar ve görevlerle karşılaşacaksınız. Vereceğiniz her karar, çevrenizdeki herkesi büyük ölçüde etkileyecek ve ilahiyat aleminin kaderini belirleyecektir. Her karakterin arka planına ve özelliklerine uyan benzersiz bir kart seti vardır. Her karşılaşma için dikkatli seçimler yapın, desteyi inşa edin, kalıntılar ve sarf malzemeleri elde edin ve çeşitli güçlü stratejilerin kilidini açacak ve karakterin gerçek gücünü açığa çıkaracaksınız. Örneğin, Maymun Kral Wukong, en güçlü ve çok yönlü karakterlerden biridir. Monkey King Bar’ın uzunluğunu ve ağırlığını kontrol edebilir, saçlarıyla küçük maymunları çağırabilir ve düşmana dönüşebilir ve yeteneklerini kendisine karşı öğrenebilir!

Divinity Chronicles: Journey To The West nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Divinity Chronicles: Journey To The West indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Divinity Chronicles: Journey To The West”e tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Divinity Chronicles: Journey To The West klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Divinity Chronicles: Batı’da Yolculuklar ücretsiz indir

Divinity Chronicles: Journey To The West’i doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7, 8/8.1, 10
  • İşlemci: 2GHz veya üstü
  • Hatırlatma: 2 GB bellek
  • Grafik: DirectX 10 veya OpenGL 4.0 uyumlu veya üstü
  • Kamp: 4 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin