Disney’s Treasure Planet: Battle Of Procyon Indir


Disney's Treasure Planet: Battle Of Procyon Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Disney'in Hazine Gezegeni: Procyon Savaşı 31 Ekim 2002'de yayınlandı.

Oyun hakkında

Disney's Treasure Planet: Battle at Procyon, uzay savaşına odaklanan bir 3D RTS oyunudur. Ana kampanyanın hikaye odaklı görevlerinde, oyuna, Kraliyet Donanması'nın korsanlara ve ölümcül Procyon filosuna karşı savaşında yer alan ve bir gözü nihai olarak Filo Komutanlığına terfi eden Jim Hawkins olarak başlıyorsunuz. Çatışma ve çok oyunculu modlar, seçimin üç grupla da oynamasına izin verir. Başarıyla tamamlanan görevler, gemi ve filo iyileştirmelerine, daha deneyimli mürettebata ve geliştirilmiş silahlara yol açar. Kraliyet Donanması Filosunun silahları, Procyon filosunun revize edilmiş silahlarından yalnızca biraz daha düşüktür, ancak daha sağlamdır ve daha az savunmasızdır. Kraliyet Donanması için gemiler, torpido botları ve savaş slooplarından eskortlara, fırkateynlere ve müthiş StarHammer'a kadar uzanırken, korsan mürettebatı sloopları, savaş gemileri, uskunalar, taarruz gemileri ve Carrack ve Barque gibi birkaç benzersiz tasarım da dahil olmak üzere daha fazlası. Hız ve manevra kabiliyeti için inşa edilen Procyon filosu, hızlı vur-kaç saldırıları için tasarlanmıştır ve oyun ilerledikçe, gizemli bir Demir Zırhlı filonun haberi de ortaya çıkar. Battle at Procyon'daki gemi tasarımları, güneş rüzgarlarının yelkenleri ve armalarını doldurduğu yelkenciliğin altın çağından denizcilik gemilerine göre modellenmiştir. Cephanelikler, lazer topu ve plazma topları, ışın tabancaları, Mitralyözler, zıpkınlar, ateş ve ağ fırlatıcılar, yerçekimi dalgaları, torpidolar, havan topları ve daha fazlası gibi hafif, orta ve ağır silahların fütüristik modellerini yansıtır. Diğer özellikler arasında çoklu ara nokta ayarları, yıldız çizelgeleri, panik ateşi, ikincil gemi kontrolü, yanaşma, onarım, çekme, kapma ve gemiye binme yer alır.

Disney Treasure Planet: Battle Of Procyon nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Disney's Treasure Planet: Battle Of Procyon indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Disney's Treasure Planet: Battle Of Procyon'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Disney's Treasure Planet: Battle Of Procyon klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Disney'in Treasure Planet: Battle of Procyon Bedava İndir

Disney'in Treasure Planet: Battle Of Procyon'u doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 98/ME/XP
 • İşlemci: Pentium II 450MHz işlemci
 • Hafıza: 128 MB RAM
 • Grafik: 16 MB DirectX uyumlu 3D hızlandırılmış grafik kartı
 • Depolamak: 750 MB kullanılabilir disk alanı
 • ses kartı: 16-bit DirectX uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin