Disney Dreamlight Valley Indir


Disney Dreamlight Valley Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Disney Dreamlight Valley 6 Eylül 2022’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Disney Dreamlight Valley, eski ve yeni Disney ve Pixar arkadaşlarıyla görevlerle, keşiflerle ve ilgi çekici etkinliklerle dolu bir yaşam simülasyonu ve macera oyununun bir karışımıdır. Bir zamanlar cennet gibi bir ülke olan Dreamlight Valley, Disney ve Pixar karakterlerinin uyum içinde yaşadığı bir yerdi – unutulana kadar. Karada büyüyen gece dikenleri, bu büyülü yerle ilgili harika anıları paramparça etti. Gidecek başka bir yeri olmayan Dreamlight Valley’in umutsuz sakinleri, Dream Castle’da kapalı kapılar ardında çekildi. Şimdi bu dünyanın hikayelerini keşfetmek ve büyüyü Dreamlight Valley’e geri getirmek size kalmış! Dream Castle’ı unutulmanın sinsi pençesinden kurtarın ve sevilen Disney ve Pixar karakterlerinin benzersiz krallıklarının kilidini açın. Her alemin, çözülmesi gereken bulmacalar ve Dreamlight Valley’e geri getirilmesi gereken arkadaşlar ile kendi zorlukları vardır. Rüya kalesini unutulmanın pençesinden kurtarın ve Anna ve Simba gibi büyük kraliçelerin ve kralların krallıklarının kilidini açın. Her bölge, dostluğu vadiye geri getirmek için çözülmesi gereken bulmacalarla benzersiz zorluklar içerir. Maceranıza vadide başlıyorsunuz ama yolculuğunuz sizi sonsuzluğa… ve ötesine götürüyor! Cesaret Ormanı’nda sizi neyin beklediğini keşfedin ve efsanevi Disney ve Pixar kahramanları ve kötü adamlarının meydan okumalarıyla yüzleşirken en derin mağaralara meydan okuyun. Kim bilir kimi – ya da neyi – fark edebilirsiniz. WALL•E ile bahçe yapın, Remy ile yemek yapın veya arkanıza yaslanın ve Goofy ile balık tutun. Vadiyi toplamak, işlemek ve yeniden inşa etmek için bir arkadaştan daha iyi ne olabilir! Güzel prenseslerden hain kötü adamlara kadar, Dreamlight Valley sakinlerinin her biri kendi hikaye arkını, görevlerini ve ödüllerini getiriyor. Günlük hangout’larda buluşun ve en sevdiğiniz Disney ve Pixar karakterlerinden bazılarıyla arkadaş olun. Vadiyi eski ihtişamına kavuşturun.

Disney Dreamlight Valley nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Disney Dreamlight Valley indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Disney Dreamlight Valley’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Disney Dreamlight Valley klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Disney Dreamlight Valley Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantıyla Disney Dreamlight Valley ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: Intel Core i3-540 veya AMD Phenom II X4 940
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce 9600 GT 512GB veya AMD Radeon HD 6570 1GB
 • DirectX: 10. Sayı
 • Depolamak: 10 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin