Disaster Report 4: Summer Memories Indir (Incl. DLC’s)

Disaster Report 4: Summer Memories Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Afet Raporu 4: Yaz Anıları 7 Nisan 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Kendinizi sayısız hayata dokunan bir trajediye hapsolmuş bulursanız, şimdi bir doğal afetin kaosunda kimin yaşayıp kimin öleceğini belirleyecek kararları verme zamanı. Kazadan sonra ne yapacaksın? Ziyaret ettiğiniz şehre büyük bir deprem vurduğunda, kaotik ve feci bir krizin merkez üssünde olursunuz. Felaketin üstesinden gelmek, düşüncelerinizi ve hayatta kalan arkadaşlarınızı toplamak ve felaketi atlatmak size kalmış. Artçı sarsıntılar, yangınlar, çökmekte olan binalar ve enkazlar ve dengesiz zemin, bu kabus gibi koşullarda karşılaştığınız tehditlerden sadece birkaçıdır. Her saniye ve her hızlı karar, yaşam ve ölüm arasındaki fark anlamına geldiğinde ne yapacaksın? Kaos içindeki dünyan – Çöküşün eşiğindeki bir şehirde, hem kendi güvenliğinizi hem de diğerlerinin güvenliğini etkileyen anlık kararlar vermelisiniz. Güçlü bir depremden harap olan Japonya’dan ilham alan bir şehirde hayatta kalan arkadaşlarınızla tanışın ve insan zihninin eğildiğini … ve bazen kırıldığını görün. Tehlike dolu bir şehirde, yıkılan binalardan şiddetli yangınlara kadar sayısız krizin üstesinden gelin.

Afet Raporu 4’ü İndirin ve Yükleyin: Yaz Anıları

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Afet Raporu 4: Yaz Anıları indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Disaster.Report.4.Summer.Memories.ALL.DLCs.zip’e Çıkar” seçeneğini tıklayın (ihtiyacınız olacak 7-zip ne alabilirsin Buraya).
 4. Disaster Report 4: Summer Memories klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Afet Raporu 4: Yaz Hatırlatıcıları Ücretsiz İndirin

Doğrudan bağlantı ile Afet Raporu 4: Yaz Anıları Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

Önceden yüklenmiş torrent seçeneği mevcuttur Buraya

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 64bit veya üzeri
 • İşlemci: Çift çekirdekli AMD veya Intel işlemci, 3.0 GHz veya daha hızlı
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GTX 950, AMD R9 280 veya daha yenisi
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 27 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: GTX 950 ve AMD R9 280, VR çalıştırmada sorun yaşayabilir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.