Dino Crisis Indir


Doğrudan bağlantı ile önceden yüklenmiş Dino Crisis Free Download PC oyunu. Dino Crisis, 1 Temmuz 1999’da serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Uzak bir orman adasında terk edilmiş bir araştırma kompleksi, özel kuvvetlerden oluşan bir ekip, kötü niyetli velociraptorlar ordusu ve Resident Evil’in yapımcılarının son başyapıtı Dino Crisis’in arka planını ve kadrosunu oluşturan büyük, ortalama Tyrannosaurus Rex. Gurbetçi bir bilim adamını bulmak için gönderilen dört kişilik bir ekibin üyesi olan Regina olarak oynuyorsunuz. Telsiz operatörünüz T. rex için gece yarısı yemeği oldu. Dinozor istilasına uğramış bir araştırma istasyonunu keşfetmek, bilim adamını kurtarmak, bir helikopter almak ve hayatınızla kaçmak size ve kalan iki takım arkadaşınıza kalmış. Yol boyunca, dinozorların önünde duranların boz kalıntılarını ortaya çıkaracak ve çok gizli bir enerji araştırma projesinin nasıl bir Jurassic kabusa dönüştüğünün gizemini çözeceksiniz. Ve bu dinozorlar hakkında: adanın her yerindeler. Bir anda ikinci kattaki bir balkondan aşağı iniyor ve manzaraya hayran kalıyorsunuz. Bir sonraki an, beton duvarları delip geçen bir T. rex’ten kaçınırsınız. Velociraptor’lar sizi kanla kaplı koridorlarda kovalar, dışarıda uçan sürüngenler ve tek silahınız, kurtarabileceğiniz başka ne varsa, azalan mühimmat kaynağı ve zekanızdır. Hayatta kalma korku oyununun bir zaferi olan Dino Crisis, her biri korku filmleri için gerçekçi grafikler ve kamera açılarıyla mükemmel bir şekilde sunulan akıllı bulmacalar ve nefes kesici sürprizlerle doludur.

Dino Crisis’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Dino Crisis indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Dino.Crisis.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Dino Crisis klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Not: Önce yönetici olarak ‘setupreg’i sağ tıklayıp çalıştırmanız çok önemlidir. Oyunun çalışması için bir kayıt defteri oluşturulur. Ardından sağ tıklayın ve yönetici olarak ‘LAUNCH.exe’yi çalıştırın. Oyun başlayacak.

Dino Crisis ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Dino Crisis Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 95/98/2000 / ME / XP
 • İşlemci: Pentium 166 MHz
 • Hafıza: 32 MB RAM
 • Grafik: 16 MB grafik belleği
 • DirectX: Sürüm 6 veya daha yeni
 • Depo: 500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin