Dimensions of Mind Indir


Dimensions of Mind Free Download PC Oyununun doğrudan bağlantısı önceden yüklenmiştir. Dimensions of Mind, 24 Haziran 2022'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

İstenilen sonucu elde etmek için karakterinizin zor gününün üstesinden gelmesine yardımcı olun. Bu, daha önce hiç oynamadığınız bir oyundur, verdiğiniz her kararın farklı bir sonucu vardır ve birkaç olası sondan birine yol açar. Karakterlerin zihinlerine girin ve kararlar verin. Görsel ve sesli bir rehber tarafından yönlendirilen bir yol seçin. Her karar önemlidir ve manipülatif, dengeli veya şiddet içeren farklı bir sonuca yol açar. Oyun hikaye açısından zengin ve interaktif bir film/macera oyunu gibi oynanıyor. Oyun psikoloji/felsefe üzerine kuruludur ve düşünceleri ve bunların sonuçlarını öğretir. Farklı düşünceleri temsil eden farklı yollar seçin. Seçiminizi temsil eden küreyi toplayarak kararı güvenceye alın. Envantere girilerek önceki kararlara bakılabilir. Oyun, her seviyeyi tamamladıktan sonra kaydedilen bir otomatik kaydetme ve oyuncunun oyun içi menüye erişimi olduğu kadar çok kez kullanılabilecek bir oyun içi menü kaydetme özelliğine sahiptir. Oyunun başından sonuna kadar tamamlanması yaklaşık bir saat sürüyor, ancak açık yapısı nedeniyle bu oyun yüksek tekrar değerine sahip ve olası tüm sonuçları denemeye istekli bir tamamlayıcının olası tüm senaryoları deneyimlemesi 12 saate kadar sürebilir. Ana karakterlerin kaderi senin elinde ama doğru kararları verecek misin? Sana kalmış!

Dimensions of Mind nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Dimensions of Mind indirildikten sonra .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Dimensions of Mind” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Dimensions of Mind klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Zihnin Boyutları Ücretsiz İndir

Dimensions of Mind ücretsiz indirmeyi doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencere 10
 • İşlemci: 8 çekirdek
 • Hafıza: 16 GB bellek
 • Grafik: 8GB
 • Depolamak: 12 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin