Diesel Railcar Simulator Indir (v2021.10.10)


Diesel Railcar Simulator Free Download PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Dizel Vagon Simülatörü 5 Mart 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Diesel Railcar Simulator, 1960’ların İngiliz demiryollarındaki yolcu dizel çoklu birimlerini veya “motorlu arabaları” ve diğer trenleri modelleyen bir tren sürüş simülatörüdür. Amaç, bir treni A noktasından B noktasına güvenli, konforlu ve zaman kazandıran bir şekilde sürmektir. Yüzlerce şehirlerarası, yarı ekspres, dur, yük, kurtarma ve boş tren hizmetlerinden birini seçebilirsiniz. Oyun çoğunlukla sandbox’tır: koşuların kilidini açmak için puan veya para kazanmanıza gerek yoktur. Sürüş stiliniz ve zamanlamanız, koşu tamamlandıktan sonra değerlendirilecektir. Daha doğru fren yaparak veya daha idareli sürerek daha yüksek puan almak için aynı koşuyu tekrarlayın. Ancak, trafik koşulları ve gecikmeler koşudan koşuya değişebileceğinden sürprizlere hazırlıklı olun.

 • Fizik ayrıntılı olarak simüle edilmiştir: Gerçekçi davranışı sağlamak için şanzımanın ayrı ayrı bileşenleri yeniden üretilir. Her aracın süspansiyonu ayrıca engebeli yollarda zıplayacak ve sallanacak şekilde modellenmiştir.
 • Sesler çoğunlukla gerçektir: Vagonlar için kullanılan ana seslerin çoğu gerçek trenlerin kayıtlarıdır.
 • Bilgisayar kontrollü AI trenleri bazen insan benzeri hatalar yapıyor
 • Grafikler dikkat dağıtmayacak kadar iyi, ancak gelecekte geliştirilecek

Dizel vagon simülatörü nasıl yüklenir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Diesel Railcar Simulator indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Diesel Railcar Simulator’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak burada).
 4. Diesel Railcar Simulator klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Dizel Vagon Simülatörü Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Diesel Railcar Simulator ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya daha yenisi
 • İşlemci: Çift çekirdekli 2GHz
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: 512 MB DirectX 11 uyumlu grafik kartı
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin