Die Young Indir (v1.1.0.20)

Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş olan Young Free Download PC oyunu The Young, 12 Eylül 2019’da vizyona girdi.

Oyun hakkında

The Young, birinci şahıs bakış açısıyla sunulan dinamik, açık bir dünya aksiyon macerasıdır. Akdeniz’de 12 km²’lik pitoresk bir adada uyanırsınız, diri diri gömülür ve ölüme terk edilirsiniz. Açlıktan ve susuz kaldıktan sonra hayatta kalma mücadeleniz daha yeni başladı. Doğanın tehlikelerinin ve vahşiliğinin üstesinden gelmek için zıplayın, tırmanın, atletik ve parkur becerilerinizi kullanın! The Young, sizi özgürlük ve hayatta kalmak için unutulmaz bir kareye çıkaran sürükleyici bir gerilim filmi. The Young, sizi özgürlük ve hayatta kalmak için unutulmaz bir kareye çıkaran sürükleyici bir gerilim filmi.

 • Hayatta kal. Bu “klasik” bir hayatta kalma oyunu değil. Günleri ve geceleri kaynakları kazmak veya bir barınak veya kale inşa etmek için harcamak istiyorsanız, bu burada mümkün değil. Ana amacınız hayatta kalmaktır. Tek amaçları kaçmaktır. En kısa sürede. Sıcak Akdeniz yazında susuz kalmayın ve gitmek için bir yol arayın.
 • Keşfetmek. Arkadaşlarınıza ne olduğunu öğrenin.
  Adayı keşfedin ve onun esrarengiz sakinleri, antik kalıntıları, karanlık madenleri ve mağaraları hakkında bilgi edinin. Adanın sessiz, pastoral hayatının ardındaki korkunç gerçeği keşfedin.
 • Donatın ve savaşın. Değerli herhangi bir şeyden ayağınızdaki ayakkabılara kadar, koşuya çıkmalısınız. Sadece akıl sağlığına güvenirsen kaçma şansın yok. Kabustan kurtulmanıza yardımcı olabilecek eşyaları ve savaş teçhizatını arayın.
 • Kaçış. Doğal manzaranın şaşırtıcı güzelliği, ölümcül tehditleri ve düşmanları gizler. Çıkış yolu ile savaşmak umutsuz. Koş, zıpla, tırman ve ölmeni isteyenleri geride bırak.

Die Young’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Die Young indirmeyi bitirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Die.Young.v1.1.0.20.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Die Young klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

The Young ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile The Young Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows® 7, 8, 8.1, 10 (64 bit gerekli)
 • İşlemci: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320 veya daha iyisi
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 670 2 GB / AMD Radeon HD 7870 2 GB veya daha iyisi
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 10 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX® uyumlu
 • Ek Yorumlar: Grafik kartlarının dizüstü bilgisayar sürümleri çalışabilir ancak resmi olarak DESTEKLENMEZ.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin