Didnapper 2 Indir (v1.0.1)


Didnapper 2 Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Didnapper 2, 13 Aralık 2021'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Chroma olarak bilinen büyülü bir güç dünyaya güç verir ve Aion adı verilen Chroma uyumlu insanlar toprakları soylular olarak yönetir. Denizin ortasındaki küçük bir balıkçı adasında, Seles adında bir Aion kızı, karanlık bir komploya bulaştıktan sonra hayatının sonsuza kadar değiştiğini görür. Şimdi kaçarken, cevaplar bulmak için dünya ülkelerini dolaşıyor ve kendi sebepleriyle ayrılan diğer kızlardan oluşan bir takipçi topluyor. Ancak, tehlike ve hapis her köşede pusuya yattığından, açık yollar bir grup genç gezgin için tehlikeli bir yerdir…

Didnapper 2 nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Didnapper 2'nin indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Didinapper 2'ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Didnapper 2 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Didnapper 2 ücretsiz indir.

Didnapper 2'yi doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: WindowsR 7/8/8.1/10/11 (32bit/64bit)
  • İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha iyisi
  • Hatırlatma: 1 GB bellek
  • Grafik: DirectX 9/OpenGL 4.1 özellikli grafik işlemcisi
  • Depo: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin