Devil Slayer – Raksasi Indir (v1.0)

Devil Slayer – Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Raksasi Bedava indir PC oyunu. Şeytan Avcısı – Raksasi 22 Nisan 2021’de yayınlandı

Oyun hakkında

Devil Slayer – Raksasi, yöntemsel olarak oluşturulmuş zindanlara, derin kötü adam benzeri unsurlara ve sezgisel ruh benzeri savaşlara sahip yukarıdan aşağıya bir aksiyon oyunudur. Adil ve zorlu bir oyun, kaçma, zamanlama, vurma. Bu lanetli dünyadan çıkmak için savaşmak için hepsinde ustalaşmalısın. Özenle 7 kadın kahraman, 7 seri toplam 59 silah ürettik. Her birinin kendi sallanma ve dövüş tarzı vardır. Gelecekte, kahramanlarımızın silahlarına daha fazla derinlik katmak için yeni silahlar sunacağız. Savaşlar huzursuz sınırları yakar, doğa ve insanlar uzlaşmaz felaketlere neden olur, kötü yaratıklar masum insanları tehdit eder, iblisler şanslarını denemeye ve savaşmaya fazlasıyla hazırdır. Paramparça olan bu dünyada, bir grup insan karanlığı dağıtmak ve bu dünyaya ışık getirmek için bir araya geldi. Göçmenlik süreçlerinde seçilmiş kişilerin dünyayı kurtarmanın anahtarını bulabilmesi için bir göç süreci başlattılar. Devil Slayer – Raksasi, roguelike mekanikler kullanıyor. Rastgele oluşturduğumuz seviyelerde farklı düşmanlarla karşılaşacaksınız. Sayısız kalıntı kombinasyonu, her koşuda yeni ve ilginç bir deneyim sunar. Şu anda 6 bölüm, 167 tür düşman ve 212 kalıntı var. Gelecekteki güncellemelerde daha da fazla suş getireceğiz.

Devil Slayer – Raksasi’yi İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Devil Slayer – Raksasi indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Devil Slayer – Raksasi” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Devil Slayer – Raksasi klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Devil Slayer – Raksasi ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Devil Slayer – Raksasi Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo E5200
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce 9800GTX + (1 GB)
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depo: 1 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: 1080p, 16: 9 önerilir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin