Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut Indir (v2.0.0.0)

Deus Ex: Human Revolution – Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş, Director’s Cut Ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut 25 Ekim 2013’te yayınlandı

Oyun hakkında

Amerika’nın en deneysel biyoteknoloji şirketlerinden birinin savunma ihtiyaçlarını denetlemek için seçilmiş eski bir SWAT uzmanı olan Adam Jensen’ı oynuyorsunuz. Sizin işiniz şirket sırlarını korumaktır. Ancak, bir siyah operasyon ekibi içeri girip korumak için tuttuğunuz bilim adamlarını öldürdüğünde, işiniz hakkında bildiğinizi düşündüğünüz her şey değişir.

Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut indirme işlemi tamamlandığında, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Deus.Ex.Human.Revolution.Directors.Cut.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (ihtiyacınız olacak Sahip olabileceğiniz WinRAR var Buraya).
 4. Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut ücretsiz indirme

Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 veya Windows 8
 • İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce 8000 serisi veya ATI Radeon HD 2000 serisi veya daha iyisi
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Kamp: 17 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: % 100 DirectX 9.0c uyumlu ses cihazı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.