Desolate Indir (v1.2.8)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Desolate Free Download PC oyunu. Desolate 17 Ocak 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

İki yıl önce Granichny Adası, kaynağı bilinmeyen büyük bir felaketin merkez üssü haline geldi. Holding “The New Light” bu felaket olayı susturdu ve şimdi sonuçlarını olabildiğince düzeltmeye çalışıyor. “Gönüllüler” denen ve çoğu hiçbir zaman ellerinde silah bulundurmayanların Granichny’ye gönderildiği büyük bir kampanya sürüyor. Göreviniz – adanın doğaüstü faaliyetlerini araştırmak, bilgi toplamak ve geçmişteki hataları düzeltme umuduyla tehlikeli görevler üstlenmek. Hiçbiri bir sonraki adım için hazır değil. Bir gönüllünün rolünü oynayın ve canavarlardan ve delilerden doğaüstü anormalliklere ve görünüşte imkansız hava koşullarına kadar her şekil ve büyüklükteki tehditlerle dolu bir yeri keşfedin. Sırlarını ortaya çıkarmak için bu terk edilmiş dünyanın varlığında seyahat edin. Terk edilmiş yerleşim yerleri, askeri üsler ve çok gizli tesislerle dolu esrarengiz adayı keşfedin. Adanın sırlarını keşfedin – Gizemli tarihlerini ortaya çıkarmak için Granichny’nin önceki yerleşimcilerin notlarını ve günlüklerini bulun. Canavarlara, yağmacılara ve askerlere karşı açık savaşta hayatınız için savaşın veya gölgelerden kritik hasar vermek için gizliliği kullanın. Granichny’nin yaratıklarını araştırın ve onlar hakkında daha fazla şey öğrenirken savaşta avantajlar elde edin. Tek başınıza veya dört kişilik bir grupla arkadaşlarınızla hayatta kalın, DESOLATE’in karanlık dünyasını keşfedin ve keşfedin.

Desolate’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Desolate indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Desolate.v1.2.8.zip” e tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Desolate klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Desolate ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Desolate Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: 64 bit Windows 7/8/10
 • İşlemci: 3.1 GHz’de Intel Core i5-2400 veya 3.5 GHz’de AMD FX-6300 veya eşdeğeri
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 670 veya analog, 2 GB VRAM ile
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 10 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX® uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.