Derail Valley Indir (Build 87)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş olan Derail Valley Free Download PC oyunu. Derail Valley 25 Ocak 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Sıkıcı, olaysız Sims çağı sona erdi. Derail Valley, daldırma, kariyer oyunu ve oyuncu özgürlüğüne odaklanan bir tren simülatörüdür. Kontrolleri kendi ellerinizle çalıştırın, istediğiniz yere gidin, işleri seçin ve geniş, açık bir dünyada endüstriler arasında çok çeşitli kargolar teslim edin! Gerçekçi bir endüstriyel zincir üzerinde modellenmiş ve 256 km²’ye yayılmış düzinelerce yük türünü manevra veya çekme. Zor kazanılan parayı lisansların kilidini açmak, lokomotiflerin yakıt ikmali ve bakımını yapmak, hatta yenilerini satın almak için kullanın! Uyarı, trenler acımasızca sürülürlerse olağanüstü bir şekilde raydan çıkabilir. Derail Valley, tam VR ve VR olmayan desteğe sahip küçük bir ekip tarafından geliştiriliyor ve 2016’nın ödüllü prototipinde önemli bir gelişmeyi temsil ediyor.

Derail Valley’i İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Derail Valley indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Derail.Valley.Build.87.zip” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz WinRAR gerektirir. Buraya).
 4. Derail Valley klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Derail Valley ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Derail Valley indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 64 bit
 • İşlemci: Intel i5-7500 veya eşdeğeri, SSE4 desteği
 • Hafıza: 12 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GTX 760 (VR: GTX 1070)
 • Kamp: 12 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: En iyi VR deneyimi (Vive, Rift, WMR)

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.