Demons Rise Up! Indir (Uncensored)


Şeytanlar yükseliyor! Direct Link'te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Şeytanlar yükseliyor! 21 Şubat 2022'de serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Şeytanlar yükseliyor! Cehennemin derinliklerinden geliştiriciler tarafından yaratılan lanetli bir video oyunu aracılığıyla bir succubus çağıran Suzy adlı profesyonel bir oyuncu hakkında kinetik bir görsel futanari romanıdır. Yaratılışıyla seviştiği bir gecenin ardından, succubus, çok oyunculu bir aksiyon için iblis arkadaşlarından bazılarını getirmeye karar verir. Tek bir sorun var! Suzy'yi konsolunda oynarken bulduktan sonra, onu oyun seansından uzaklaştırmak artık üç iblise düşüyor, böylece onu yatağına itebiliyor! bunu yapabilirmisin Oku ve Bul!

Oyun stili:

– Kinetik hikayesi olan görsel bir roman. Boştayken oynanabilir ve tamamlanabilir.
– Şakacıdan utangaç ve boğucu arasında değişen tam sesli çalışma ile beş etkileyici ve seksi karakterden oluşan çeşitli bir seçim.
– Komedi ve erotik diyaloglara ve H-sahnelere uygun, eğlenceli ve mutlu bir film müziği.
– Renkli ve çizgi film benzeri bir 2D sanat stili.
– Futa x futa, futa x kadın, grup seks ve solo futa sahnesi içeren yedi animasyonlu H-sahne.

Demons Rise Up nasıl indirilir ve kurulur!

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. İblisler ortaya çıkar çıkmaz! İndirme işlemi tamamlandığında, .zip dosyasına sağ tıklayın ve Demons Rise Up'a Çıkart'a tıklayın! (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Demons Rise Up'a çift tıklayın! klasörünü açın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Şeytanlar yükseliyor! Ücretsiz indirin

Demons Rise Up'ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın! Doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7+
  • İşlemci: 1.2 GHz
  • Grafik: 512MB video belleği
  • Kamp: 500 MB kullanılabilir disk alanı
  • ses kartı: AMD Yüksek Çözünürlük

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin