Deisim Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Deisim Free Download PC Game. Deisim 1 Eylül 2022'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

UYARI: BU OYUN SADECE SANAL GERÇEKLİKTİR

Her Şeye Gücü Yeten Tanrı olma deneyimini yaşayın! Bu sandbox oyununda tuğla tuğla kendi dünyanızı yaratabilir ve harikalar yaratabilirsiniz. Özerk insanların taş devrinden modern çağa ve ötesine geçmesine yardımcı olun. Başlığa göre kendi dünya döşemenizi oluşturun. Sapkınlıkla başa çıkmak

Deisim nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Deisim indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Deisim'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. Deisim klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Deisim ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: çekirdek i5 2500k
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Geforce GTX 970 veya eşdeğeri
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: Oculus Quest, Valve Index veya eşdeğeri

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin