Deep Sea Valentine Indir (v2.3)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Deep Sea Valentine Ücretsiz İndir PC Oyunu. Deep Sea Valentine 12 Şubat 2021'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Sevgililer Günü ve çapkın pembe yunus Inia son dakika randevusu arıyor. Ancak en iyi arkadaşı, Inia'nın rastgele yabancılarla anlaşmasından bıkmıştır. Değerli bir aday olduğunuzu kanıtlamalısınız! Inia'nın arkadaşının standartlarına uygun bir sevgili bulmasına yardım edebilir misin? Özellikler:

 • 6 sevimli kız: Kesinlikle tipinize uyan bir, iki hatta belki altı kız bulacaksınız!
 • Yarı görsel roman, yarı RPG, çoğu flört simülasyonunun aksine, izlediğiniz rota diyalog seçenekleri tarafından belirlenmiyor. Aslında ne söylediğinizden çok ne yaptığınız önemlidir.
 • Vaporwave: Kullanıcı arayüzünden film müziğine kadar her şey bu AESTHETI C'ye sahiptir.
 • Ocean Facts: Oynarken okyanusla ilgili gerçek gerçekleri içeren sözlük girişlerinin kilidini açın!
 • Lezbiyen Onaylandı: Lezbiyen arkadaşıma bunu oynamasını sağladım ve o buna bayıldı.

Deep Sea Valentine nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Deep Sea Valentine indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Deep Sea Valentine'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Deep Sea Valentine klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Derin Deniz Sevgilisi Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Deep Sea Valentine ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows Vista veya üstü
 • İşlemci: 2.0 GHz Çekirdek 2 Duo
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: OpenGL 2.0 veya DirectX 9.0c
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 210 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin