DEEMO -Reborn- Indir

DEEMO -Reborn- Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. DEEMO -Reborn- 3 Eylül 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Gökten düşen ve geçmişini kaybeden bir kız; Ağaç evin dünyasında tek başına piyano çalan Deemo; ikisi arasında şans eseri karşılaşma.

Parmaklar piyano tuşlarına bastığında müzik akar.
Bir peri masalı yolculuğunun başlangıcı başladı …

“Hoşçakal demeden asla ayrılmayın”

Özellikleri:

 • Klasik Bir Yeniden Doğuş: Eski bir kalenin ve melodi havadayken büyüyen gizemli bir ağacın etrafında, gökten düşen küçük kızı kontrol edin ve eve dönüş yolunu bulmasına yardım edin.
 • Investigation Reborn: Kalede gizli olan bulmacaları ve sırları çözün. Gökten düşen notları bulun, yeni yerler açın ve gerçeği keşfedin.
 • Rhythm Reborn: Kalbinizi piyanoda çalın ve gizemli ağacın büyümesine izin verin. Hikayenin yeni bölümlerini ortaya çıkarın ve kızın iç açıcı evine dönebileceği günü dört gözle bekleyin.
 • Melodies Reborn: Herkes tarafından sevilen 60’ın üzerinde klasik şarkı. Yeni müzik parçaları meydan okumanın üstesinden gelmek için seni bekliyor.

DEEMO -Reborn- dosyasını indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. DEEMO Reborn indirildikten sonra, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “DEEMO.Reborn.Complete.Edition.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın. (Bunu yapmak için alabileceğiniz WinRAR’a ihtiyacınız var Buraya).
 4. DEEMO -Reborn- klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları varsa, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DEEMO -Reborn- Ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile DEEMO -Reborn- Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR !!. Txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1 64 bit, Windows 10 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i5-2400 3,1 GHz / AMD Radeon FX-8120 3,1 GHz
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon HD 6950
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 10 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.