Deca Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Deca Free Download PC oyunu. Deca, 16 Temmuz 2021’de yayınlandı

Oyun hakkında

DECA, DECA kurumunda geçen aşırı korku oyunudur. Korku severler için oldukça zorlayıcı olan çok yoğun bir oyunla karşı karşıyasınız. Sürekli tehlikedesiniz ve hayatta kalmak istiyorsanız tetikte olmanız gerekiyor. Oyun ilerledikçe, ana karakteri çevreleyen derin hikayeyi keşfedeceksiniz. DECA’da adım adım her yeri keşfedin ve saklanan tüm sırları ortaya çıkarmak için kendinizi hikayeye bırakın. Bu oyun yaklaşık 8 ila 10 saat sürer. İçerik: Oyunumuzun kahramanı şaşkın bir şekilde uyanır, yerde yatar ve ne olduğunu hatırlayamaz. Her şey karanlık, gördüğü şey yerde yatan birkaç ceset ve çeşitli nesnelerle dolu bir oda. Ve en önemlisi, orada yalnız olmadığına inanmasına neden olan sesler duyar. Bu noktada hayatta kalabilmesi ve bir çıkış yolu bulabilmesi için hızlı tepki vermesi gerekiyor. Bir kaçış bulmak için tesisi keşfetmesi gerekiyor. Farklı odalarda dolaşırken, olanlar hakkında bilgi veren ipuçları bulur: tıbbi dosyalar, kayıtlar, gazete kupürleri… Yerin karanlık sırrını ortaya çıkarmak için yeterli bilgiyi sağladığı için her şey alakalı olacaktır.

Deca nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Deca indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Deca’ya Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
 4. Deca klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Deca Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Deca indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core i7-2670QM
 • Hafıza: 16 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 1050
 • Depo: 19 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin