Debt – Chasing Treasure Indir


Borç – Chasing Treasure Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiştir. Borç – Hazineyi Kovalamak 25 Şubat 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

DEBT, Birinci Şahıs Psikolojik Korku, Aksiyon, Macera ve Hayatta Kalma Korku oyunudur. Oyun, karakterin borç nedeniyle girdiği madende lanetli altın bulması ile başlar. Karakterimiz soru işaretlerini ortadan kaldırarak madenden çıkışı ararken kendini anlayamadığı lanetler, korkular ve olaylarla dolu bir maceranın ortasında bulur. Borçları yüzünden hayatı çıkmaza giren Owen, hazine dedikodularının dolaştığı altın madenine girmeye karar verir. dönmez. Kararlarının nereye varacağını bilmeyen Owen, hayatının en zorlu hayatta kalması için savaşır. Bu macerada kan ve silah göreceksiniz. Duyarlıysanız lütfen uyarıları dikkate alınız.

Borç Nasıl İndirilir ve Kurulur – Hazine Arayışında

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Debt – Chasing Treasure indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Debt – Chasing Treasure” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak. burada).
 4. Borç – Chasing Treasure klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Borç – Hazine Arama ücretsiz indir

Debt – Chasing Treasure’ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 64 bit sistem ve sistem içerir
 • İşlemci: Intel® Core™ i5 veya AMD Ryzen™ 5
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA® GeForce® GTX 1650 veya AMD Radeon™ RX570
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 5 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: Unreal® motorunu kullanır.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin