DEATHWATCH Indir


DEATHWATCH Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Ücretsiz PC Oyunu İndir. DEATHWATCH 21 Ekim 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

DEATHWATCH, perili yerleri gözlemlemek, doğaüstü olayları kaydetmek ve potansiyel paranormal tehditleri ortadan kaldırmakla görevlendirildiğiniz bir korku oyunudur. Doğaüstü olaylara dikkat etmek için her kameraya ve hatta mevcut konumunuza göz kulak olmanız gerekecek. Muhtemel olaylar, seslerden kayıplara ve paranormal görüşlere ve daha fazlasına kadar değişir. Bilgisayar sistemlerinizde, varlık sizi ortadan kaldırmadan önce ortadan kaldırmaya yetecek kadar veri toplamak için her olayı günlüğe kaydetmelisiniz! DEATHWATCH sizi, tek hayatta kalma şansınızın geceyi atlatmaya yetecek kadar doğaüstü olayı başarılı bir şekilde kaydetmek olduğu savunmasız bir durumda bırakır. Tek gözlemci olmayabileceğiniz için sürekli olarak çevrenizin farkında olmanız gerekir. Tam Twitch entegrasyonu, izleyicileriniz sizinle birlikte izlerken canlı oyun içi sohbetinizi görüntüleyin, potansiyel olarak oyununuzu kesintiye uğratır ve hatta yardımcı olur. Korku içinde çevirmek istiyorsanız, VR'de DEATHWATCH'ı deneyin. Gerçekten orada olduğunuzu ve gerçekten izlendiğinizi hissedin. Her konum yüzlerce etkinlik içerir, bu nedenle hiçbir oyun aynı değildir.

DEATHWATCH nasıl indirilir ve kurulur?

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. DEATHWATCH indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “DEATHWATCH'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
  4. DEATHWATCH klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DEATHWATCH Ücretsiz İndirme

Doğrudan Bağlantı ile DEATHWATCH Ücretsiz İndirmeyi Başlatmak için Aşağıdaki İndir Düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Ryzen 3 1600
  • Hafıza: 4 GB RAM
  • Grafik: Geforce 1060 veya eşdeğeri
  • Depolamak: 3 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin