Death’s Door Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Death’s Door Ücretsiz İndirme PC oyunu. Death’s Door 20 Temmuz 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Ölülerin ruhlarını toplamak ve bir saate vurmak monoton olabilir, ancak bir karga için dürüst bir iştir. Atanmış ruhunuz çalındığında iş canlanır ve ölümün dokunmadığı bir alemde umutsuz bir hırsızı bulmanız gerekir – yaratıkların son kullanma tarihlerinin çok ötesinde büyüdüğü ve açgözlülük ve güçle dolup taştığı.

Pençe Keskin Dövüş: Fantastik bir dizi canavarı ve yarı tanrıyı yenmek için yakın dövüş silahları, oklar ve büyü kullanın. Hatalar cezalandırılır ve zafer ödüllendirilir. Karakter istatistiklerinizi özelleştirerek ve elde ettiğiniz becerilerde ve yükseltmelerde ustalaşarak avantaj elde edin.

Güzel karanlık bir dünya: Kapılardan dışarı çıkın ve yol boyunca karşılaşacağınız garip ve harika karakterlere umut veren çarpık insanlarla ve sayısız sırla dolu bir ülkeyi keşfedin.

Çözülmesi gereken karanlık bir sır: Kendi hikayeleriniz ve motivasyonlarınızla devasa tiranları hissedin ve alt edin. Ruhlar nehrinin ardındaki gerçekleri, kargaların rolünü ve kapıların kökenini ortaya çıkaran cesur ama cesur, komik bir hikayeyi deneyimleyin.

Death’s Door Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Death’s Door indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Death’s Door” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
  4. Death’s Door klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ölüm Kapısı Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Death’s Door’u ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 10 x64
  • İşlemci: Intel Core i5-8250U (4 * 1800) veya eşdeğeri; AMD Phenom II X4 965 (4 * 3400) veya eşdeğeri
  • Hafıza: 8 GB RAM
  • Grafik: GeForce MX 150 (2048 MB); Radeon R7 260X (2048 MB)
  • Depo: 5 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin