Death Tales Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Death Tales Free Download PC oyunu. Death Tales 1 Ekim 2020’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Bu oyun bir kontrolör ile oynanmak üzere tasarlanmıştır. Haydut olan yeni orakçı olarak bir maceraya atılın! Ekipman ve büyüler toplayın, düşman ordularına karşı güçlü saldırılar öğrenin, bir dizi ilginç karakter için görevleri tamamlayın ve bu karanlık ama zengin resimli 2D dünyada zor kararlar verin. Yerel kooperatifte tek başınıza veya bir arkadaşınızla oynayın ve birlikte ölüme hizmet edin! Reaper’ınızı kişiselleştirmek ve savaşta size yardımcı olmak için satın alabileceğiniz 40’tan fazla ekipman! Çeşitli iyi gizlenmiş sandıklarda teçhizat bulun veya yerel pazarlamacı Fiona’dan ürün satın almak için topladığınız ruhları para birimi olarak kullanın. Envanteriniz değiştikçe her gün tekrar kontrol edin! Zırhı birleştirin ve ateş topları, düşmanları dondurma yeteneği, güvenli bir yere süzülmek için melek kanatları, gökten göktaşları çağırma ve hatta tek boynuzlu atları ezme gibi benzersiz yeteneklerin gücünden yararlanın! Yerel bir arkadaşınızla takım kurun. Yerel oyun sırasında 2. oyuncu, orakçının ruh taşıyıcısı Spaura olarak oynar. Önümüzdeki birkaç ay içinde, yakında her oyuncunun kendi Reaper’ı olarak oynayabileceği çevrimiçi bir kooperatif olacak. 30 güzel tasarlanmış seviyede savaşın, çeşitli yan görevlerde renkli karakterlere yardım edin ve ölüm için ruhları toplayarak orakçı görevlerinizi yerine getirin. Günlük ödüller çeşitli NPC’lerden alınabilir. Ekipman toplayın, büyüler öğrenin ve bir Orakçı olarak seviye atlayarak korkunç düşmanları alt edin ve destansı patronları alt edin.

Death Tales Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Death Tales indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ölüm Masallarına Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, indirebileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
 4. Death Tales klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ölüm Masalları Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantıyla Death Tales’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i5 2400
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GT 650M veya benzeri
 • Depo: 800 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: OpenAL uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin