Death in the Water Indir


Death in the Water Ücretsiz İndirilen PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Sudaki Ölüm 10 Ekim 2019'da yayınlandı

Oyun hakkında

Sizi parçalara ayırmakla tehdit eden korkunç büyük beyaz köpek balıklarıyla kafa kafaya mücadele ettiğiniz bu açık deniz dalış deneyiminde ne kadar süre hayatta kalacaksınız? Suda Ölüm zor ve mücadeleci olmak içindir, çoğu oyuncu 3'ten fazla öldürmeden sağ çıkamaz.

Death in the Water nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Death in the Water indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Death to Death in the Water” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, onu da edinebilirsiniz) Burada).
 4. Death in the Water klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Suda ölüm ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile Death in the Water'ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın Burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7, 10
 • İşlemci: Intel veya AMD 2.20 GHz (çift çekirdekli)
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 460 veya Radeon HD 7690M XT
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 300 MB kullanılabilir disk alanı
 • ses kartı: DirectX® uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin