Death Below Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş PC Oyununu Ücretsiz İndirin Aşağıda Ölüm. Aşağıda Ölüm 15 Aralık 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Death Below, hayatta kalma korku unsurları içeren üçüncü şahıs aksiyon-macera oyunudur. Oyunun konusu, “Rus Uyku Deneyi” olarak bilinen 1940'ların Sovyet deneyinin efsanesine dayanmaktadır. Karanlık dünyaya dalın ve yol boyunca binlerce dengesiz insanla savaşırken heyecan verici bir araştırmaya başlayın. Ekibiyle birlikte mahsur kalan Steve ve onları aramaya çıkan Rachel için farklı zaman dilimlerinde iki karakter olarak oynuyorsunuz. Özellikleri:

 • Tam teşekküllü bir girişim: Oyunun ilk dakikalarından itibaren sizi büyüleyecek çok ilgi çekici ve ilginç bir olay örgüsü sizi bekliyor. Olay örgüsünü anlamak için düzinelerce mektubu ve notu incelemenize gerek yok.
 • Dinamik oynanış: Oyun sizi sonuna kadar meşgul edecek ve bir saniye bile sıkılmayacaksınız. Çok şiddetli ve güçlü düşmanlarla, becerilerinizi test edecek birçok tehditle sıcak bir dövüş sizi bekliyor.
 • Muhteşem Atmosfer ve Sesler: Kasvetli bir dünyaya tamamen dalmış hissedecek ve aksiyonun merkezindeymiş gibi hissedeceksiniz.

Aşağıda Death nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Death Below indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Death To Death'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; Burada).
 4. Death Below klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

aşağıda ölüm ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Death Below ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın Burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10
 • İşlemci: çekirdek i5
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD RX 570
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 30 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin