Dead Rising 4 Indir


Dead Rising 4 Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Dead Rising 4, 14 Mart 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Dead Rising 4, tüm zamanların en popüler zombi oyun serilerinden birinde yepyeni bir bölümde foto muhabiri Frank West’in dönüşünü işaret ediyor. Çığır açan serinin tüm klasik özellikleri, oyuncuların Horde’la savaşmak için pratikten deliliğe kadar birleştirebilecekleri çeşitli silahlar ve araçlar da dahil olmak üzere geri dönüyor. Oyuncular ayrıca yeni zombi sınıfları, EXO kıyafetleri ve 4 oyunculu co-op çok oyunculu gibi iddialı yeni özelliklerin tadını çıkaracaklar. Yoğun aksiyon ve eşsiz silah ve karakter özelleştirme seviyesiyle Dead Rising 4, oyuncular destansı bir açık dünya kum havuzunda hayatta kalmak için keşfederken, temizlerken ve savaşırken nefes kesici bir deneyim sunuyor.

Dead Rising 4’ü İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Dead Rising 4 indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Dead.Rising.4.Incl.ALL.DLCs.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, alabileceğin Buraya).
 4. Dead Rising 4 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Dead Rising 4 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Dead Rising 4 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 64 bit
 • İşlemci: Intel i5-2400 veya AMD FX 6300
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 760 (2 GB) veya AMD Radeon HD 7850 (2 GB)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 50 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DX11 uyumlu ses kartı
 • Ek Yorumlar: SSE 4.1 çoklu iş parçacığını desteklemeyen AMD CPU’larla uyumlu değildir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin