Dead Rising 2 Indir (Complete Edition)


Dead Rising 2 Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Dead Rising 2, 27 Eylül 2010’da yayınlandı

Oyun hakkında

Bir milyondan fazla satılan Dead Rising, Dead Rising 2’nin devamı, zombi hayatta kalma korku oyununu Amerika’nın en yeni ve en büyük eğlence parkı Fortune City’ye getiriyor. Yeni bir hikaye, iki çevrimiçi çok oyunculu mod (insanların zombilere karşı yarıştığı “TV Şovu” temalı 2 oyunculu kooperatif kampanya ve 4 oyunculu izleme başına ödeme etkinliği) ile, binlerce Ekrandaki zombiler ve daha fazlası, Dead Rising 2, zombi hayatta kalma korkusunu yepyeni bir seviyeye taşıyor. Chuck Greene olarak, enfekte kızınızı kurtarmak, isminizi temizlemek ve ordu gelip şehri yok etmeden önce aç zombi ordularından kurtulmak için 72 saatiniz var. Hayatta kalmanızı sağlamak için günlük eşyaları birleştirerek sayısız ölümcül kombinasyon silahı yaratabilir ve doymak bilmez zombileri öldürebilirsiniz. Dead Rising 2, burada yaratıcılık öldürür.

Ana Özellikler:

 • Eleştirmenlerce beğenilen ve 1 milyondan fazla satılan Dead Rising’in devamı: Dead Rising 2, yeni özel kombo silahlar, çok oyunculu ve aynı anda binlerce zombi ekleyerek her yönden daha büyük ve daha iyi!
 • Ekranda binlerce zombi: Silahlar aynı anda çok sayıda zombiyi öldürmek için yaratılırken, her yerdeki ölümsüzler oyuncu için dinamik ve zorlu bir zombi öldürme deneyimi yaratır!
 • Kombine silahlar: Oyuncular, Portamower ve Paddlesaw gibi zombileri öldürmek için en iyi kreasyonları oluşturmak için iki günlük öğeyi koli bandıyla birleştirebilirler. Yol boyunca kombinasyon kartlarının kilidini açmak, oyunculara yardımcı kartların hangi öğelerin birleştirilmesinin en iyi olduğunu gösterme avantajı sağlar.
 • Yeni hikaye ve karakterler: Yeni kahraman Chuck Greene, enfekte kızını kurtarmalı, adını silmeli ve Fortune City’de 72 saat hayatta kalmalıdır.
 • 2 oyunculu kooperatif: Çevrimiçi ortak oyun, Dead Rising evrenine ilk kez sunuluyor, çünkü oyuncular zombi katliamı etiket takımı stili için arkadaşlarını istedikleri zaman onlarla takım kurmaya davet edebiliyorlar! Bir arkadaşla zombileri öldürmek her zaman daha eğlencelidir!
 • 4 oyunculu terör bir gerçektir: 4 oyuncu, nihai Vs’de zombilerin bir grup oyuncuyla savaştığı Terror Is Reality adlı gladyatör türü bir TV şovunda yarışıyor. Çok oyunculu katliam

Dead Rising 2’yi İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Dead Rising 2’nin indirilmesi bittiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Dead.Rising.2.Complete.Pack.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Alabilirsin Buraya).
 4. Dead Rising 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Dead Rising 2 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Dead Rising 2 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows Vista® / XP, Windows 7
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz veya üstü, AMD Athlon X2 2.2 GHz veya üstü
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA® GeForce® 8800GTS veya daha iyisi, ATI Radeon ™ HD 3850 veya daha iyisi
 • DirectX®: DirectX® 9.0c veya üstü
 • Hard disk: 8,5 GB boş sabit disk alanı
 • Ses: Standart ses cihazı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin