Dead Age Indir (v1.7)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Dead Age Free Download PC Oyunu. Dead Age, 14 Temmuz 2016’da yayınlandı.

Oyun hakkında

Sıra tabanlı dövüş ve kalıcı ölümle zombi kıyametinde hayatta kalın! Hayatta kalanları yönetin, tehlikeli çöpçü avlarına çıkın, ittifaklar kurun, teçhizat oluşturun, hikayeyi etkileyen zorlu kararlar alın, kampınızı ölümsüz ordulardan koruyun ve doğrusal olmayan haydut unsurları deneyimleyin. Yenilikçi bir bağımsız hayatta kalma RPG’si! Zombi salgınından kısa bir süre sonra, hayatta kalan bir gruba katılıp inlerine sığınacak kadar şanslıydınız. Ama bu seni tehlikeye atmaz! Yiyecek kaynakları azalıyor, yaralı kurtulanlara bakılmalı ve kampı sağlam tutmak için malzemeler yağmalanmalıdır. Zombi tehdidi giderek artıyor ve hayatta kalan düşman grupları sizi savunmada tutuyor. Kıyametin tehlikelerine karşı kendinizi savunmak için tüm ellerin güvertede olması gerekeceğinden, hayatta kalan her kişi korunmalıdır. Zombi istilasına uğramış bölgelerde malzemeleri yağmalayın, hayatta kalma ekipmanı üretin ve kendinizi ve kamp arkadaşlarınızı uzun süreli hayatta kalmak için gereken becerileri öğrenecek kadar uzun süre hayatta tutmak için ekipman satın alın ve satın. Dövüş sisteminin kökleri klasik rol yapma oyunlarındadır. Stratejik olarak savaşabilir, farklı silah türlerini kullanmayı öğrenebilir ve çeşitli bombalar veya tuzaklar kullanabilirsiniz. Kıyametten sağ çıkamazsanız, yeni karakterinize en baştan bir avantaj sağlamak için önceki oyunlarda kazandığınız madalyaları kullanarak yükseltmeleri satın alabilirsiniz. Karakterinizin kıyamet öncesi mesleklerinin kilidini açmak, farklı mesleklerde uzmanlaşmanızı sağlar. Her yeni oyun, karşılaşmak için farklı rastgele görevler ve hayatta kalanlar sunar. Dead Age’in övülen bir özelliği, gerçek oyun içi sonuçları olan doğrusal olmayan hikayesidir. Çatışma durumlarında yaptığınız seçimler hikayenin geleceğini etkiler. Bir kahraman olmayı ve daha fazla hayatta kalan kişiyi kurtarmayı seçebilir ya da erzak yenilemek için ölmelerine izin verebilirsiniz. Diğer hayatta kalanlarla romantik ilişkiler geliştirebilir veya feci zincirleme reaksiyonlara neden olabilecek rekabetlere başlayabilirsiniz. Günlük olaylar, kampınızın hayatta kalma şansını etkileyen kararlar vermeniz gereken yeni tehlikeler ve durumlar sunar. Yeterince uzun yaşa ve oyunun altı olası sonundan birinin kilidini açma şansın olacak.

Dead Age nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Dead Age indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ölü Yaşta Çıkar” ı tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Dead Age klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ölü Çağ ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Dead Age ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10
  • İşlemci: Intel Core2 Duo 3.00 GHz / AMD CPU 3 GHz
  • Hafıza: 3GB bellek
  • Grafik: Nvidia GPU GeForce GTX 660 / ATI Radeon HD 3600
  • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin