de Blob Indir


de Blob Free Download PC Oyunu önceden yüklenmiş doğrudan bağlantıda. de Blob 27 Nisan 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Sanata yabancısınız ama neyi sevdiğinizi biliyor musunuz? İster fırça ustası olun, ister parmak boyamanın budalası olun, griye hayır deyin ve bir renk devrimi başlatmak için de Blob ve yandaşlarına katılın. Yaramaz ve beklenmedik bir kahraman olan yalnızca de Blob, bir devrim başlatmak ve Chroma City’yi renksiz bir gelecekten kurtarmak için yüce INKT Corporation’ı fırlatabilir, atlayabilir ve parçalayabilir. Chroma City vatandaşlarını kurtarmak için devasa tank taburlarıyla, hızlı INKT yarışçılarıyla ve seçkin Inky askerleriyle savaşın. Geçilmez INKT kalesine kendi yolunuzu çizmek için sıcak plakalardan, elektrik çarpmalarından ve mürekkep kulelerinden kaçının. Chroma Şehri’ni geri alma mücadelesinin sizin şartlarınıza göre verilmesi gerektiğini unutmayın. Şehri özel renkler, desenler ve müziklerle karıştırın ve eşleştirin. Daha büyük ve daha güçlü düşmanlara saldırmak için bloğunuzu büyütün. Ortalığı kasıp kavururken becerilerinizi geliştirmek için renk devrimcilerine katılın. Chroma City’yi kurtarma yarışı daha yeni başladı ve dünyayı siyah beyaz bir gelecekten yalnızca de Blob kurtarabilir. de Blob, oyuncuların kahramanları de Blob’u manevra ettiği bir 3D platform oyunudur. Eşit parçalar amorf boya damlası, mücadele eden sanatçı, devrimci ve çocuk suçlu olan de Blob’un amacı, INKT Corporation’ın Chroma City ve sakinleri Raydians’a dayattığı donuk, cansız gri rengi bir dizi canlı yaşam rengiyle dönüştürmektir. Inkies’in gri kaplı güçlerinden kaçınırken ve bunlarla savaşırken.

Steam Sürümü Özellikleri:

 • Geliştirilmiş doku ve ışık haritası çözünürlüğü
 • Yükseltilmiş Videolar
 • FXAA kenar yumuşatma eklendi
 • Çözünürlük ve grafik kalitesi için seçenek eklendi
 • Klavye & fare ve gamepad (360/ps4) desteği ve kullanıcı arayüzü özelleştirmesi, ayrıca yeniden eşleme işlevi eklendi
 • Resmi olmayan Wiimote desteği

Blob nasıl indirilir ve yüklenir

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. De blob indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to de Blob”a tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. de blob klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Blob tarafından Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantıyla ücretsiz blob indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 (32 veya 64 bit), Windows 8, Windows 10
 • İşlemci: Çift çekirdekli CPU 2.50 GHz
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: 1 GB VRAM’li GeForce 310
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 10 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: DirectX uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin