Days Gone Indir


Days Gone Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş. Days Gone, 17 Mayıs 2021'de yayınlandı

Oyun hakkında

Days Gone, yıkıcı bir küresel salgından iki yıl sonra engebeli bir vahşi doğada geçen bir açık dünya aksiyon macera oyunudur. Ölümle çevrili bir ülkede yaşamak için bir sebep bulmaya çalışan bir ödül avcısı olan eski kanun kaçağı motorcu Deacon St. John'un kirli ayakkabılarına adım atın. Değerli eşyalar ve silahlar yapmak için terk edilmiş yerleşim yerlerinde keşfe çıkın ya da adil ticaret yoluyla ya da daha şiddetli yollarla geçimini sağlamaya çalışan diğer hayatta kalanlarla riskinizi alın.

ANA ÖZELLİKLER
• Çarpıcı bir arka plan: Ormanlar ve çayırlardan karla kaplı ovalara ve çöl lav tarlalarına kadar Pasifik Kuzeybatı hem güzel hem de ölümcüldür. Milyonlarca yıllık volkanik aktivite ile işaretlenmiş çeşitli dağları, mağaraları, madenleri ve küçük kırsal kasabaları keşfedin.
• Acımasız Karşılaşmalar: Karada dolaşan acımasız çeteler ve ucube orduları ile hayatta kalmak için çeşitli özelleştirilebilir tuzaklar, silahlar ve yükseltilebilir becerilerden tam olarak yararlanmanız gerekecek. Geniş bir ülkede paha biçilmez bir araç olan Drifter bisikletinizi unutmayın.
• Sürekli değişen bir ortam: Deacon'un güvenilir motosikletinin selesine atlayın ve havadan dramatik bir şekilde etkilenen dinamik bir dünyayı, dramatik bir gündüz / gece döngüsünü ve çevrelerine ve içindeki insanlara uyum sağlayan gelişen ucubeleri keşfedin.
• Zorlayıcı Bir Hikaye: Deacon St. John derin, kişisel bir kaybın ardından umut aradığı için güçlü bir umutsuzluk, ihanet ve pişmanlık hikayesinde kendinizi kaybedin. Günlük hayatta kalma mücadelesi karşısında bizi insan yapan nedir?

Geçen Günleri İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Days Gone indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Geçmiş Günlere Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Days Gone klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Days Gone ücretsiz indirme

Days Gone Free Download'u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


Torrent

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! .Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 64 bit
 • İşlemci: Intel Core işlemci [email protected] veya AMD FX [email protected]
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) veya AMD Radeon R9 290 (4 GB)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 70 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Gerekli olmasa da, depolama ve 16 GB depolama için SSD önerilir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin