Day Of The Tentacle Remastered Indir (v1.3.11)


Day Of The Tentacle Remastered Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link'te Önceden Yüklendi. Day Of The Tentacle Remastered, 21 Mart 2016'da yayınlandı

Oyun hakkında

Dr. Fred'in mutant mor dokunacı dünyayı ele geçiriyor ve onu sadece siz durdurabilirsiniz! 1993 yılında LucasArts tarafından Ron Gilbert'ın çığır açan Maniac Malikanesi'nin devamı olarak piyasaya sürülen Day of the Tentacle, üç olası arkadaşın kötü bir mutant mor dokunacının fethedilmesini önlemek için birlikte çalıştığı büyüleyici bir zaman yolculuğu ve çizgi film bulmaca macera oyunudur. tüm dünya! Şimdi, yirmi yıldan fazla bir süre sonra Day of the Tentacle, yenilenmiş ses, müzik ve ses efektlerine sahip tüm yeni elle çizilmiş, yüksek çözünürlüklü sanat eserlerini içeren (90'ların orijinal pazarlama yazısında “Çılgın!” Olarak etiketlenmiş olan) yenilenmiş bir baskıyla geri döndü! Belirlendi). ). Oyuncular, klasik ve yeniden düzenlenmiş modlar arasında geçiş yapabilir ve ses, grafik ve kullanıcı arayüzünü kalplerinin içeriğiyle karıştırıp eşleştirebilirler. Ayrıca bir konsept sanat tarayıcısı ekledik ve oyunun orijinal geliştiricileri Tim Schafer, Dave Grossman, Larry Ahern, Peter Chan, Peter McConnell ve Clint Bajakian ile bir yorum parçası kaydettik. Day of the Tentacle, Tim Schafer'in ortak proje yöneticisi olarak oynadığı ilk oyun ve popüler bir kült klasiğiydi! Bu özel sürüm, yalnızca oyunun orijinal geliştiricilerinin katılımıyla mümkün olan özen ve özenle sevgiyle restore edildi ve yeniden yaratıldı.

Day Of The Tentacle Remastered'ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Day of The Tentacle Remastered indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Extract to Day.of.the.Tentacle.Remastered.v1.3.11.zip” seçeneğini tıklayın ( 7-zip alabilirsin Buraya).
 4. Day Of The Tentacle Remastered klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Day of the Tentacle Remastered ücretsiz indirme

Day Of The Tentacle Remastered Free Download'u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe'yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 1.7 GHz çift çekirdekli
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 260, ATI Radeon 4870 HD, Intel HD 3000 veya en az 512 MB VRAM ile eşdeğer bir kart
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depo: 3000 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
 • Ek Yorumlar: GLSL sürüm 1.3 ile OpenGL 3'e sahip olmalıdır

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin