Das Geisterschiff / The Ghost Ship Indir (v1.0.8)


Das Geisterschiff / The Ghost Ship Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiştir. Das Geisterschiff / Hayalet Gemi 19 Eylül 2018'de gösterime girdi

Oyun hakkında

Ghost Ship, mega birliklerden biri için çalışan bir mecha pilotu olarak oynadığınız, hayatta kalma korku unsurları içeren, sıra tabanlı hibrit bir siberpunk macera/zindan paletli oyunudur. 2072'ye gelindiğinde, iki mega şirket toprak ve kaynaklar üzerinde bitmeyen bir savaşa saplanmışken, dünya kavrulmuş bir çorak araziye dönüştü ve halkı yeraltına inmeye zorladı. Harp Okulu'ndan mezun olduktan sonra onlardan birine katılmaya karar verdiniz. Ana Özellikler:

 • Tehlikeli karşılaşmalar, tuzaklar ve bulmacalarla dolu doğrusal olmayan zindanlar;
 • Steroidlerde hayatta kalma korkusu: iyileştirme yok, cephane toplama yok, merhamet yok;
 • Zindanlarda incelikli sıra tabanlı dövüş;
 • Atmosferik bir elektronik film müziği tarafından desteklenen benzersiz tel kafes benzeri grafikler.

Das Geisterschiff / Hayalet Gemi nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Das Geisterschiff / The Ghost Ship indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Das Geisterschiff / The Ghost Ship'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, onu da edinebilirsiniz) burada).
 4. Das Geisterschiff / The Ghost Ship klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Das Geisterschiff / Hayalet Gemi Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Das Geisterschiff / The Ghost Ship Free Download'ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: XP / 7
 • İşlemci: Intel Core i3 @ 2.53GHz
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: Shader Model 2.0 destekli DX9 uyumlu GPU
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 666 MB kullanılabilir disk alanı
 • ses kartı: DX9 uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin