Darksiders Warmastered Edition Indir (v1.0)

Darksiders Warmastered Edition Ücretsiz İndirilen PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Darksiders Warmastered Edition, 29 Kasım 2016’da piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Kötü güçler tarafından dünyanın sonunu zamanından önce getirmek için kandırılan War – kıyametin ilk atlısı – cennet ve cehennem arasında savaş açarak kutsal yasayı çiğnemekle suçlanır. Bunu takip eden katliamda, şeytani güçler göksel orduları yendi ve yeryüzünü kendileri için talep etti. Kutsal Kömürlü Konsey’in önüne getirilen War, suçlarından dolayı suçlanır ve gücü elinden alınır. Onuru kırılan ve kendi ölümüyle yüzleşen Savaş’a gerçeği aramak ve sorumluları cezalandırmak için dünyaya dönme fırsatı verilir. İntikamcı bir melek grubu tarafından avlanan War, Cehennem güçlerini ele geçirmeli, avladığı iblislerle tatsız ittifaklar kurmalı ve intikam ve haklılık arayışı içinde dünyanın ıssız kalıntılarını dolaşmalıdır.

 • Kıyamet Gücü – Savaşın gazabını serbest bırakın ve yolunuza çıkan herkesi yok etmek için acımasız saldırıları ve doğaüstü yetenekleri birleştirin.
 • Extreme Arsenal – Melek, şeytani ve dünyevi silahlardan oluşan yıkıcı bir cephanelik kullanın; ve savaşın ateşli hayalet atı Ruin’de bir yıkım izi çizin.
 • Epic Quest – İntikam ve kefaret arayışında, yok edilmiş dünyanın çorak arazilerinde ve iblislerle dolu zindanlarında savaşın.
 • Karakter Geliştirme – Güçlü antik kalıntıları keşfedin, silahlarınızı yükseltin, yeni becerilerin kilidini açın ve oyun tarzınızı özelleştirin.
 • Cennet ve Cehennemle Savaşın – Savaş yorgunu melek güçlerinden Cehennem’deki korkunç iblis ordularına kadar, yolunuza çıkan herkesle savaşın.

Darksiders Warmastered Edition nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Darksiders Warmastered Edition indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract in Darksiders Warmastered Edition” seçeneğine tıklayın (bu, indirebileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
 4. Darksiders Warmastered Edition klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Darksiders Warmastered Sürümü Ücretsiz İndir

Darksiders Warmastered Edition Ücretsiz İndirmeyi doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • İşlemci: Intel veya AMD çift çekirdekli CPU
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: DirectX 10 özellik düzeyi AMD veya 1 GB VRAM’li NVIDIA kartı
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 36 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin