Darkness Reborn Indir (v1.3.1)


Darkness Reborn Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Darkness Reborn 3 Kasım 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Darkness Reborn oynanışı, biraz dövüş, arama ve kaynak yönetimi içeren basit bir hikaye anlatma oyunudur. Girişle başlar ve oyunun tam kalbine giden çok kısa bir öğreticiyi takip eder. Takip edilen görevler için bir sonraki hedefler her zaman ekranın sağ üst köşesindedir. Ana hikaye için, açıkça görülebilen mor ışık konisi sayesinde görev hedefi uzaktan bile açıkça görülebilir. Ancak görev yolunun kendisi görünmüyor çünkü oyun kullanıcı yerine kendisi oynamak istemiyor. Bu oyun oldukça kısa olmasına rağmen çoğu zaman rahatsız edilmemesi gereken çok önemli olaylar dışında oyun durumunu kaydetmeyi destekler. Çoğunlukla açık dünyayı gezerken birçok düşman bulacaksınız. Bazıları zayıf olabilir, bazıları olmayabilir. Becerilerinizi test etmek için bekleyen, bazıları gerçekten güçlü olan birkaç patron da var.

Darkness Reborn nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Darkness Reborn indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract in Darkness Reborn” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. Darkness Reborn klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Darkness Reborn Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Darkness Reborn ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: 7. Nesil Intel i5 / AMD Ryzen 5 1600
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1650
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 10 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: Yok

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin